შედეგები

9 ტური

2020-10-20
მერიის უსაფრთხოება
5-0
გარეჯი
იბერონი
5-0
კვარტალი
SSPS
12-3
ტიბია
2020-10-21
ბასიანი
4-7
ბუდაპეშტი
სეუ
4-2
საჯარო რეესტრი
GRASSROOT
5-6
IFK - ანაგი
2020-10-22
აფხაზეთი
1-2
მანტისი
ამბასადორი
6-4
ზოომარტი
მთაწმინდა
13-3
ბენე სპორტი
2020-10-29
თბილისის მერია
8-3
ირაო

8 ტური

2020-10-13
ამბასადორი
5-3
მანტისი
თბილისის მერია
11-3
კვარტალი
ბენე სპორტი
9-7
საჯარო რეესტრი
აფხაზეთი
3-5
მერიის უსაფრთხოება
2020-10-14
SSPS
11-3
გარეჯი
ტიბია
5-4
ბასიანი
სეუ
2-2
იბერონი
2020-10-15
ბუდაპეშტი
3-2
ზოომარტი
ირაო
4-5
IFK - ანაგი
მთაწმინდა
4-9
GRASSROOT

7 ტური

2020-10-06
ზოომარტი
5-2
გარეჯი
თბილისის მერია
5-2
სეუ
GRASSROOT
10-3
საჯარო რეესტრი
2020-10-07
მანტისი
5-2
მერიის უსაფრთხოება
ტიბია
4-6
ამბასადორი
მთაწმინდა
0-2
IFK - ანაგი
აფხაზეთი
6-9
ბასიანი
2020-10-09
ირაო
11-1
კვარტალი
SSPS
6-5
ბუდაპეშტი
ბენე სპორტი
6-10
იბერონი

6 ტური

2020-09-29
ტიბია
5-5
მერიის უსაფრთხოება
მთაწმინდა
3-3
თბილისის მერია
ბუდაპეშტი
8-2
გარეჯი
კვარტალი
4-8
ბენე სპორტი
2020-09-30
საჯარო რეესტრი
3-3
იბერონი
ირაო
2-5
GRASSROOT
სეუ
3-1
IFK - ანაგი
2020-10-01
ზოომარტი
3-0
SSPS
ბასიანი
1-3
მანტისი
ამბასადორი
1-0
აფხაზეთი

5 ტური

2020-09-22
ბუდაპეშტი
2-5
ამბასადორი
GRASSROOT
11-4
კვარტალი
მთაწმინდა
7-4
ირაო
2020-09-23
ბენე სპორტი
1-4
სეუ
საჯარო რეესტრი
2-8
თბილისის მერია
ბასიანი
2-5
გარეჯი
2020-09-24
მერიის უსაფრთხოება
2-4
ზოომარტი
SSPS
5-2
მანტისი
IFK - ანაგი
1-1
იბერონი
აფხაზეთი
4-5
ტიბია

4 ტური

2020-09-15
ამბასადორი
7-6
გარეჯი
კვარტალი
0-1
IFK - ანაგი
იბერონი
4-2
GRASSROOT
2020-09-16
მანტისი
5-1
ტიბია
თბილისის მერია
13-0
ბენე სპორტი
ზოომარტი
6-5
ბასიანი
2020-09-17
მერიის უსაფრთხოება
4-5
ბუდაპეშტი
ირაო
1-7
სეუ
მთაწმინდა
4-2
საჯარო რეესტრი
აფხაზეთი
5-6
SSPS

3 ტური

2021-04-15
იბერონი
3-4
SSPS
2020-09-08
მერიის უსაფრთხოება
2-7
ამბასადორი
SSPS
5-0
ბასიანი
მთაწმინდა
1-3
იბერონი
2020-09-09
მანტისი
3-4
ბუდაპეშტი
GRASSROOT
2-8
თბილისის მერია
სეუ
5-3
კვარტალი
საჯარო რეესტრი
3-3
IFK - ანაგი
2020-09-10
ირაო
9-4
ბენე სპორტი
გარეჯი
0-5
აფხაზეთი
ზოომარტი
7-7
ტიბია

2 ტური

2020-09-01
ტიბია
5-4
ბუდაპეშტი
სეუ
4-3
GRASSROOT
ირაო
5-5
საჯარო რეესტრი
2020-09-02
მერიის უსაფრთხოება
4-6
SSPS
იბერონი
3-2
თბილისის მერია
კვარტალი
2-3
მთაწმინდა
2020-09-03
ბასიანი
3-1
ამბასადორი
IFK - ანაგი
5-2
ბენე სპორტი
აფხაზეთი
3-2
ზოომარტი
მანტისი
5-1
გარეჯი
2020-11-15
ბუდაპეშტი
1-6
SSPS
იბერონი
2-1
სეუ
2020-11-19
სეუ
3-4
იბერონი
SSPS
5-4
ბუდაპეშტი

1 ტური

2020-10-01
GRASSROOT
1-1
ბენე სპორტი
2020-08-26
SSPS
1-1
ამბასადორი
IFK - ანაგი
2-2
თბილისის მერია
იბერონი
3-2
ირაო
2020-08-27
ზოომარტი
1-4
მანტისი
კვარტალი
4-4
საჯარო რეესტრი
მერიის უსაფრთხოება
5-2
ბასიანი
2020-08-28
ტიბია
3-1
გარეჯი
მთაწმინდა
2-2
სეუ
ბუდაპეშტი
4-1
აფხაზეთი
2020-11-07
თბილისის მერია
3-0
ბუდაპეშტი
იბერონი
1-1
მანტისი
2020-11-08
IFK - ანაგი
3-4
SSPS
ამბასადორი
3-4
სეუ
2020-11-10
მანტისი
1-2
იბერონი
ბუდაპეშტი
3-1
თბილისის მერია
2020-11-11
სეუ
5-1
ამბასადორი
SSPS
3-2
IFK - ანაგი